Aktualności | Przedszkole Prywatne

12 Mar 2012

Nasze plany na wakacje

dzieci czytają w przedszkolu prywatnym kangurek w mieście białystok

 

02 Lip 2019

Angielskie zwiedzanie - Grecja

Angielskie zwiedzanie - Grecja2.07.2019 - Greece    -  to świetne miejsce do odkrywania starożytnych ruin i poznawania greckich bogów - GREEK GODS. Gdzie leży Grecja w Europie? Ile jest greckich wysp?  Jak wygląda flaga tego kraju?  Czym sie interesują  Grecy, jak spędzają wakacje, co lubia jeść.... ?? Opowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas „podróży” do tego pięknego i gorącego kraju.

Zobacz całą galerię

03 Lip 2019

"Wikingowie- niezwykli żeglarze”

Wikingowie3.07.2019 - Powrót do przeszłości: W tym dniu wyruszymy w niezwykłą podróż śladami Wikingów- największych żeglarzy i zdobywców. Dzieci zobaczą jak wyglądały podróże w dawnych czasach. Poznają ciekawe środki transportu używane przez Wikingów.

Zobacz całą galerię

05 Lip 2019

Letnie Baseny w Płonce Kościelnej

płonka kościelna5.07.2019 – nasze przedszkolaki wybiorą się do Płonki Kościelnej na letnie odkryte baseny. Dzieci będą mogły się pluskać w mniejszym basenie - o wymiarach 5 na 10 metrów pod okiem ratowników.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9.30
Planowany powrót do godz. 15.00
Kwota w wysokości 20 zł doliczona do opłat sierpniowych.

09 Lip 2019

Angielskie zwiedzanie – Japonia

Angielskie zwiedzanie - Japonia9.07.2019 - Japan - w Japonii odwiedzimy pandy oraz poznamy nowy sport jakim są zapasy SUMO. Sprawdzimy kto umie posługiwać sie pałeczkami  (chopsticks) przy jedzeniu SUSHI. Zgłębimy tajemnice japońskich ogrodów - JAPANESE GARDENS. Polecimy do Tokyo, gdzie wielowiekowe tradycje zderzają się z jaskrawymi światłami miasta i imponującymi drapaczami chmur - SKYSCRAPERS.

Zobacz całą galerię

10 Lip 2019

Pasieka "Podlaska Pszczółka"

pasieka podlaska pszczółka10.07.2019 –wybierzemy się do pasieki „Podlaska Pszczółka” , która położona jest na obrzeżach Białegostoku, nieopodal lasów i łąk. Dowiemy się jak wygląda Ul, jakie zwyczaje mają pszczoły, jak wygląda droga od kwiatka do miodu. Dzieci będą miały możliwość degustacji miodu oraz pyłku kwiatowego. Przedszkolaki przez lupy będą oglądały życie pszczół w ulu.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9.30                                                                                                   Planowany powrót o godz. 12.00

Kwota w wysokości: 20 zł doliczona do opłat sierpniowych.

Zobacz całą galerię

11 Lip 2019

Japonia

Japonia11.07.2019 - Dzisiaj wyruszamy w podróż do kraju ,,Kwitnącej Wiśni”- Japonii. Dzieci dowiedzą się kto zamieszkuje ten niezwykły kraj. Poznają jego kulturę, obyczaje i zabytki.Przekonamy się czy łatwo jest mówić i pisać po japońsku…

 

 

Zobacz całą galerię

16 Lip 2019

Angielskie zwiedzanie - Australia

Angielskie zwiedzanie Australia16.07.2019 - Australia -  w jakim języku rozmawiają Autralijczycy, kto to są Aborygeni? Wybierzemy się  na jeden z sześciu kontynentów, odwiedźimy kangury - KANGAROO, koale - KOALA, dziobaki - PLATYPUS i kolczatki  - PORCUPINE, poobserwujemy też wieloryby -WHALES, może nauczymy sie surfować. Koncert w operze słynnej na całym świecie...dlaczego nie?

Zobacz całą galerię

18 Lip 2019

Australia

Australia18.07.2019 - Tym razem celem naszej wakacyjnej podróży jest Australia. Przekonamy się dlaczego warto ją odwiedzić. Dowiemy się czy Australię zamieszkują same kangury!? Przecież Kangurek to też nazwa naszego Przedszkola!!!

Zobacz całą galerię

23 Lip 2019

Angielskie zwiedzanie - Meksyk

Angielskie zwiedzanie Meksyk23.07 2019- Mexico   - jak dalekojest do Meksyku i na jakim kontynencie leży ten kraj? Wybierzemy się w daleką podróż, poznamy tradycje i barwną kulturę tego kraju, może nawet skosztujemy „Guacamole” , a na pewno zrobimy sobie SOMBRERO i posłuchamy Meksykańskiej muzyki.

24 Lip 2019

Park Jeroniki

park jeroniki24.07.2019 – czeka nas świetna zabawa na świeżym powietrzu w Parku Jeroniki. To miejsce, gdzie wszyscy mogą nie tylko świetnie się bawić, ale także sprawdzić swoje siły w pokonywaniu różnych przeszkód.Czeka na nas przejścia trzykrotne trasą maluch w siatkach( 20przeszkód), gra w mini golfa, skoki na trampolinach, koło młyńskie, zabawy na zjeżdżalni dmuchanej. Spędzimy również czas w strefie zabaw na huśtawkach, piaskownicy i zjeżdżalni. Na koniec naszego pobytu w parku nad ogniskiem upieczemy kiełbaski.

Wyjazd z przedszkola o godz. 9.30
Planowany powrót około godz. 14.00
Kwota w wysokości 35 zł doliczona do opłat sierpniowych.