Aktualności | Przedszkole Prywatne

12 Mar 2012

Nasze plany na listopad

dzieci czytają w przedszkolu prywatnym kangurek w mieście białystok

 

05 Lis 2018

Zaduszki

Zaduszki5.11.2018 - Tego dnia tuż po święcie Wszystkich Świętych oraz Dniu Zadusznym nasze przedszkolaki będą rozmawiać o zaduszkach czyli wspominać osoby które już odeszły. Opowiedzą jak wspólnie z rodzicami spędzili święto wszystkich zmarłych. Dowiedzą się dlaczego należy pielęgnować  pamięć o zmarłych. 

Starszaki wybiorą się na pobliski cmentarz. 

Zobacz całą galerię

07 Lis 2018

Fluoryzacja

fluoryzacja7.11.2018 - Po raz kolejny nasze przedszkolaki będą uczestniczyły w zajęciach z fluoryzacji. Tematem zajęć to : „Fluoryzacja- jak myć ząbki żeby były czyste?” .Na tych zajęciach odbędzie się również fluoryzacja zębów.

Zobacz całą galerię

09 Lis 2018

Dzień Niepodległości

Dzień Niepodlegości9.11.2018 - W tym dniu w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości, Tego dnia przedszkolaki dowiedzą się „co to jest niepodległość?” poznają i utrwalą wiadomości na temat symboli narodowych oraz wydarzeń historycznych naszej ojczyzny. Dzięki udziałowi w takich dniach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Bardzo prosimy o ubranie dzieci w strój galowy.

Zobacz całą galerię

14 Lis 2018

Ceramika

Ceramika14.11.2018 - Kolejne zajęcia z ceramiki na których  dzieci będą zgniatać, wałkować i ugniatać glinę, a tym samym będą rozwijały swoje zdolności manualne i ekspresję twórczą. W tym miesiącu tematem zajęć są:  „Anioły ceramiczne” - dzieci wykonają anioły przy wykorzystaniurośnych technik formowania gliny.

 

 

 

Zobacz całą galerię

15 Lis 2018

Wycieczka do Papugarni

Papugarnia 215.11.2018 - Tego dnia nasze przedszkolaki odwiedzą Papugarnię„Arę”. Dzieci  dowiedzą się o nawykach , karmieniu oraz sposobie życia papug , a także będą miały okazję obejrzeć z bliska niemal 80 ptaków pochodzących z różnych regionów świata , nakarmić je a nawet dotknąć. Zapowiada się niezapomniany dzień.

 

Zobacz całą galerię

16 Lis 2018

Konkurs Jesiennego Liścia

konkurs jesiennego  liścia16.11.2018 - Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie, w którym przedmiotem zmagań jest wykonanie Jesiennego Liścia. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowania otaczającym światem przyrody, bogactwem roślinności, barw i kształtów oraz rozwijanie inwencji twórczej przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych. 

Zobacz całą galerię

21 Lis 2018

Dogoterapia

dogoterapia21.11.2018 - Nasze przedszkole odwiedzi p. Gabrysia wraz ze swoim najlepszym przyjacielem. W tym miesiącu temat zajęć to: „Psie potrzeby”. Dzieci dowiedzą się jakie są psie potrzeby oraz tego, że posiadanie czworonoga wiąże się z wieloma obowiązkami.

22 Lis 2018

Dzień Kredki

święto kredki22.11.2018 - Tego dnia w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Dzień Kredki. Dlatego też w tym dniu kredka znajdować  się w centrum naszych zabaw. Kredki będziemy wykorzystywać nie tylko do rysowania i kolorowana, ale również do zabaw matematycznych, rytmicznych, ruchowych oraz do konkurencji  sprawnościowych.

23 Lis 2018

„Drzewa na naszym placu przedszkolnym”- realizacja programu „Drzewo”

Projekt drzewo23.11.2018 - W tym dniu nasze przedszkolaki wezmą pod lupę drzewa rosnące na placu, będą je liczyć, dodawać, odejmować. Będziemy rozmawiać o ich wyglądzie i nazwach, a także zapoznamy się z innymi gatunkami drzew.

23 Lis 2018

Sensoplastyka

Sensoplastyka23.11.2018 - Tego dnia odbędą się kolejne zajęcia z sensoplastyki. W tym miesiącu tematem zajęć będzie: „ Zabawa z zapachem”. Nie sposób zaprzeczyć, że zajęcia zapowiadają się bardzo ciekawie.