Aktualności | Przedszkole Prywatne

12 Mar 2012

Nasze plany na styczeń

 

05 Sty 2022

Realizacja Programu: „Sensory play with English- What’s that”

What-that5.1.22 – Dzieci zadają mnóstwo pytań, wszystkiego są ciekawe :) - i to jest super! Tym razem pozwolimy im odnaleźć odpowiedź w grze na zgadywanie. Ich wyzwaniem będzie rozpoznać, jaka to  rzecz, po dźwięku jaki dany przedmiot wydaje. Jak już dzieci odgadną wszystkie przedmioty i podadzą ich nazwy po angielsku, zrobimy karty pracy dotyczące zabawek.

13 Sty 2022

Realizacja Programu „ W świecie ZOO – Krokodyl”

W świecie zwierząt - krokodyl13.1.22 - „Skąd ty jesteś, krokodylu?”
„Ja? Znad Nilu.
Wypuść mnie na kilka chwil,
To zawiozę cię nad Nil”.
Tego dnia nasze przedszkolaki dowiedzą się 10 Interesujących Ciekawostek o Krokodylach. Następnie wykonają pracę plastyczną.

18 Sty 2022

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka18.01.22 - 18 stycznia dzieci na całym świecie obchodzą  urodziny Kubusia Puchatka. W tym dniu urodził się A.A. Milne autor książek „Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka”, które napisał dla swojego synka Krzysia. Urocze przygody i wiecznie głodnego i poszukującego miodu Kubusia zamieszkującego  Stumilowy Las zna prawie każde dziecko. Dziś dzieci poznają   historią misia, wysłuchają  fragmentów powieści o przygodach misia i jego przyjaciół, będą rozwiązywały zagadki słowno- obrazkowe  oraz namalują  portrety Kubusia Puchatka.

21 Sty 2022

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka21.1.22 –  To wyjątkowe święto, to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Dzieci przygotują wspaniałe występy artystyczne przepełnione dialogiem, śpiewem, tańcem, muzyką, poprzez które będą wyrażać swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom.

27 Sty 2022

Realizacja Programu : „ Mały kucharz – sałatka warzywna”

Mały kucharz - sałatka warzywna27.1.22 - Tego dnia dzieci wyruszą w kolejną w tym roku szkolnym podróż kulinarną do koła „Małego Kucharza”. Piątym daniem przygotowanym przez przedszkolaki będzie sałatka warzywna.  Dzieci poznają zasady dbania o zdrowie poprzez zdrowe odżywianie.

28 Sty 2022

Realizacja Programu „Nocka z Kangurkiem – Bal Karnawałowy”

Bal Karnawałowy28.1.22 –  kolejna noc przed nami, tym razem pierwsza w roku 2022 ! Nie może zabraknąć tu Ciebie, gdyż będą się z nami bawić wszyscy Twoi przyjaciele. Jak zawsze w Styczniu odbędzie się Bal Karnawałowy. W tym dniu nie zabraknie konkursów tańca, zabaw karnawałowych, konkurencji oraz zawodów. Bal zakończy się wybraniem Króla i Królowej, którzy odtańczą ostatni taniec. Strój karnawałowy obowiązkowy 