Aktualności | Przedszkole Prywatne

12 Mar 2012

Nasze plany na Maj

 

04 Maj 2022

Dzień Konstytucji 3-go Maja

Konstytucja 3 - go maja4.05.22 - Tego dnia przedszkolaki dowiedzą się jak wygląda flaga. Wykleją maskotkę Unii – Syriusza. Zapoznają się z hymnem – „Odą do radości”, będą tańczyć tańce ludowe krajów unijnych. Głównym celem całego przedsięwzięcia będzie zapoznanie dzieci z symbolami i zwyczajami państw europejskich oraz kształtowanie wśród przedszkolaków poczucia przynależności narodowej i europejskiej.

04 Maj 2022

Realizacja Programu „Sensory play with English – Puff ball sorting”

puff ball sorting4.5.22 Dzieci może nie lubią sprzątać ale zadanie porządkowania powinno im się spodobać. Co do czego, jak połączyć, czy kolorami, czy kształtami, to będzie prawdziwy BRAINSTORMING! Porozmawiamy o kształtach : circle, square, rectangle, oval, triangle a na koniec projekt sortowania, rączkami, patyczkami, pecetami, wow!!s

Zobacz całą galerię

10 Maj 2022

Dzień książki

Dzień książki10.5.22 - W tym dniu dzieci będą miały okazję dowiedzieć się jak powstaje książka oraz poznają zasady szanowania książek. Przedszkolaki będą segregowały książki według wielkości, a na koniec wysłuchają wiersza .Przedszkolaki wykonają  również własne zakładki do książeczek. Należy pamiętać, że książka wprowadza czytelnika w cudowny świat, rozwija myślenie i słownictwo, dostarcza wielu wspaniałych przeżyć.

 

Zobacz całą galerię

12 Maj 2022

Realizacja programu: „W świecie ZOO – Kangur”

Kangur12.5.22 Po raz kolejny Kangurkowe Przedszkolaki wyruszają w podróż do ZOO i dowiedzą 10 Interesujących Ciekawostek o:
„Jakie pan ma stopy duże,Panie kangurze! Wiadomo, dlatego kangury W skarpetkach robią dziury” J. Brzechwa
Dzieci wykonają pracę techniczną, której głównym bohaterem będzie Kangur.
Serdecznie zapraszamy 

Zobacz całą galerię

18 Maj 2022

Realizacja programu Mały kucharz: „Wyjazd do pizzerii Da grasso ”

Pizzeria da grasso18.5.22 - Tego dnia nasze przedszkolaki będą uczestniczyły w wyjeździe do  pizzerii   Da grasso. Dzieci poznają  historię pizzy. Dowiedzą się, jakie produkty potrzebne są do wyrobu ciasta na pizzę (mąka, drożdże, woda, sól, cukier, olej) oraz jakie składniki są niezbędne do wykonania pizzy (ciasto, sos pomidorowy, ser  żółty, oraz dodatki). Dzieci samodzielnie wykonają  pizzę. Zapowiada się pyszny dzień;)

Zobacz całą galerię

26 Maj 2022

Dzień Mamy

Dzień Mamy26.05.22 W tym dniu nasz przedszkolaki własnoręcznie przygotują swoim mamom piękne kwieciste laurki.