Aktualności | Przedszkole Prywatne

12 Mar 2012

Nasze plany na październik

dzieci czytają w przedszkolu prywatnym kangurek w mieście białystok

Do rodziców!!!

W roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu organizujemy:

„Angielskie soboty z Kangurkiem”

„ English Saturdays with Kangaroo”

„ English Saturdays” zapraszamy w
każdą sobotę w godzinach: 9.00 – 13.00.
Dzieciom zapewnione będzie śniadanie, zupa i moc atrakcji.
Angielskie soboty będą prowadzone przez przedszkolnego lektora –
Panią Milenę, która w trakcie dnia będzie posługiwała się wyłącznie
językiem angielskim.
Każda sobota to inna przygoda!
W Listopadzie w języku angielskim dzieci będą poznawały przygody Kubusia Puchatka, Rybki Nemo i 101 Dalmatyńczyków.

zdjęcie

Angielskie soboty mają na celu:

  • Zaszczepić w dzieciach  zamiłowanie do nauki języka angielskiego na całe życie
  • Rozwinąć umiejętność posługiwania się językiem angielskim w atmosferze zabawy, przygody, współpracy w grupie oraz w ramach indywidualnych wyzwań.

Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie nauczycielowi uczestnictwa dziecka w zajęciach.

Koszt sobotnich zajęć to kwota: 50 zł ( za jedną sobotę) doliczona do opłat za kolejny miesiąc.  Zaczynamy od listopada. 

Rodziców zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, życząc tym samym udanej soboty .

Welcome 

 English Saturdays” – program na rok 2017/2018

04 Paź 2017

Wyjście do pobliskiego sklepu warzywnego

Warzywniak04.10.2017 Dzieci naszego przedszkola wyjątkowy dzień dzisiaj mają i wycieczkę do sklepu warzywnego odbywają. W tym dniu poznamy, co można kupić w takim sklepie, jakie owoce i warzywa są modne w jesień. Zawód sprzedawcy zdrowych produktów poznamy i chętnie o wszystko pracowników wypytamy.

Zobacz całą galerię

04 Paź 2017

Fluoryzacja

 

Fluoryzacja04.10.2017 Wyjątkowego Gościa dzisiaj mamy, bo Higienistkę w naszych progach powitamy. O wszystko Panią Dentystkę wypytamy i Jej narzędzia wszystkie poznamy. Wiele rzeczy nowych się dowiemy o stomatologa zawodzie, a wtedy chodzenie do dentysty będzie nawet w modzie.

Zobacz całą galerię

 

06 Paź 2017

„Bal na zamku, czyli wirujemy w tańcu - walc angielski”

 

Walc angielski06.10.2017 Księżniczka i Książę dziś zapraszają, gdyż wyjątkowe wydarzenie dla dzieci mają. Bal na zamku w Kangurku nas czeka i każdy tancerz pozna wyjątkowe kroki już z daleka. Nie straszny nam będzie ukłon taneczny, a walc angielski wcale nam nie wyjdzie kiepski. Pojęcia nowe także poznamy i taniec towarzyski od razu pokochamy.

 

 

 

Zobacz całą galerię

11 Paź 2017

Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka

 

Pasowanie na przedszkolaka11.10.2017 Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych nowych Dzieci, bo właśnie od dzisiaj oficjalnie zostanie przyjęty w poczet Kangurkowych przedszkolaków. Uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzisiaj będzie miała miejsce, więc niech każdy Uczeń przygotowany na ten niezapomniany dzień będzie.

 

Zobacz całą galerię

11 Paź 2017

Ceramika

Ceramika11.10.2017 Nasze raczki rozgrzewany i wszystkie Dzieci na zajęcia z ceramiki serdecznie zapraszamy. Specjalistę od gliny w przedszkolu gościmy i o motorykę naszych dłoni bardzo się troszczymy. Uśmiech, frajda i zabawa to tylko niektóre atrakcje jakie nam daje zabawa gliniana, a jesień na tych zajęciach też powitamy i liście z gliny wykonamy.

Zobacz całą galerię

13 Paź 2017

Dzień nauczyciela

 

Dzień nauczyciela13.10.2017 Każda Pani z Kangurkowego przedszkola ma dzisiaj wyjątkowe święto. Miłe słowo, uśmiech, buziak, laurka i mnóstwo zabawy czeka na każdego Przedszkolaka, który w tym dniu dołączy do nas i naszym Paniom zaśpiewa 100 lat. Niech każdy pracownik, uczeń i rodzic w tym dniu pokaże jak ważne są Panie, co z otwartym sercem otaczają Każdego małego Ucznia z Kangurka.

Zobacz całą galerię

13 Paź 2017

Drzewo - realizacja programu w świecie origami

 

Drzewo origami13.10.2017 Jesień zachwyca nas już swoimi kolorami, drzewa stają się zupełnie inne, więc czas na spotkanie z kołem origami, gdzie każdy z Przedszkolaków pozna wyjątkowy sposób składania papieru, dzięki czemu wyczaruje coś niesamowitego, a mianowicie piękne, jesienne drzewo z origami płaskiego, którego bazą będzie coś okrągłego.

Zobacz całą galerię

18 Paź 2017

Wyjście do banku

Wyjście do banku18.10.2017 Małą atrakcje wszystkim Dzieciom mamy i razem w wyjątkowe miejsce się udamy. Bank odwiedzimy, nowy zawód poznamy. Być może dowiemy się skąd rodzice mają pieniążki, by nam kupować codziennie jakieś słodkości. Gdzie monety i banknoty w banku się znajdują i wiele innych ciekawostek od pracowników baku usłyszymy, by w przyszłości wiedzieć jak najlepiej naszymi pieniążkami inwestować.

Zobacz całą galerię

18 Paź 2017

Dogoterapia

 

Dogoterapia18.10.2017 Wyjątkowe spotkanie dzisiaj mamy, gdyż z dogoterapii zajęcia rozpoczynamy. Pies jest przyjacielem człowieka, to każdy Dzieciak wie już od dawna, a takie spotkanie to coś nowego i ekscytującego dla każdego, a przy okazji przypomnimy zapominalskim wszystkie zasady i potrzeby czworonożnego przyjaciela poznamy.

Zobacz całą galerię

 

20 Paź 2017

„Żółty jesienny liść…”- realizacja programu w świecie origami

 

Żółty jesienny liść origami20.10.2017 Za oknem jesień zachwyca nas kolorem swych liści. Przedszkolny plac staje się też kolorowy, ale nam wciąż mało jest więc do pracy bierzemy się. Origami dzisiaj mamy więc z czerwonych, żółtych i brązowych kwadratów liście dla Rodziców mamy. Ćwiczymy poczucie sprawstwa, by każdego z Państwa zaskoczył efekt Dziecięcej pracy.

Zobacz całą galerię