Aktualności | Przedszkole Prywatne

12 Mar 2012

Nasze plany na Październik

 

06 Paź 2021

Realizacja Programu: „Sensory play with English - Beading”

beading6.10.2021 - Na tych zajęciach dzieci będą mogły wykonać własne naszyjniki i bransoletki. Porozmawiamy o ubraniach, biżuterii. Małe przedmioty pozwolą dzieciom poćwiczyć zdolności manualne.

 

Zobacz całą galerię

12 Paź 2021

Realizacja programu: „W świecie ZOO - Małpa”

małpa12.10.2021- Po raz kolejny wraz z przedszkolakami poznanym kolejne zwierzęta mieszkające w Zoo. W dżunglii kilka małpek żyło, a dokładnie pięć ich było nanana....Tego dnia dzieci mogą przynieść do przedszkola maskotkę "małpki". Zapraszamy :)  Pierwsza małpka taka mała, druga małpka wciąż skakała hopsa sa. Trzecia małpka wciąż płakała, czwarta małka wciąż się śmiała hahaha. Piąta małpka tak śpiewała lalala.

 

Zobacz całą galerię

14 Paź 2021

Dzień nauczyciela

Dzień nauczyciela14.10.2021- Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty i uczniów. Tego dnia nasze przedszkolaki dowiedzą się jak ważny jest zawód nauczyciela oraz dlaczego warto go szanować.

 

 

Zobacz całą galerię

 

21 Paź 2021

Realizacja programu: „ Kącik małego kucharza Kolorowe kanapeczki”

Kolorowe kanapeczki21.10.2021 - W tym dniu mali kucharze własnoręcznie przygotują kolorowe kanapki z wybranych przez siebie składników. Zachęcimy dzieci do próbowania warzyw- nawet tych dotąd nie znanych. Przy tej okazji dowiemy się jak ważne dla zdrowia jest zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Zobacz całą galerię

29 Paź 2021

Święto dyni

Święto dyni 29.10.2021- Ostatni dzień października spędzimy w przedszkolu pod hasłem Dyni. Tego dnia atrakcją będzie przedszkolny bal,podczas którego dzieci będą uczestniczyły w licznych konkursach, zabawach i tańcach. Motywem przewodnim Balu będzie Dynia i kolor czarno / pomarańczowy. Praca plastyczna tego dnia również będzie związana z dynią.

Prosimy o przebranie dzieci.

29 Paź 2021

Realizacja programu „Nocka z Kangurkiem - Indianie”

Indianie29.10.2021- Tego dnia, a raczej wieczoru odbędzie się kolejna a zarazem niezapomniana Nocka z Kangurkiem. Dzieci zamienią się w Indian, wymyślą sobie nowe, indjańskie imiona, wykonają amulety, będą pokonywać różne tory przeszkód oraz rozpoznawać dzikie zwierzęta. Zapowiada się niezapomniana przygoda..