Przedszkole Kangurek - opinie rodziców

Opinie rodziców

Opinie rodziców

Opinie rodziców naszych podopiecznych o przedszkolu Kangurek są dla nas niezwykle ważne. Co roku rodzice naszych absolwentów w anonimowej ankiecie oceniają przygotowanie swoich dzieci do szkoły w Przedszkolu Kangurek. Ocena obejmowała 6 obszarów:

  • czytanie,
  • pisanie,
  • matematykę,
  • umiejętności społeczne,
  • umiejętności dydaktyczne,
  • umiejętności motoryczne. 

Rodzice ocenili nasze przedszkole na piątkę z plusem! Jesteśmy z tego dumni. 

opinia rodzicow o przedszkolu prywatnym kangurek 

Ewa Koczta:   Moje dziecko jest absolwentką  przedszkola Kangurek i do szkoły została przygotowana bardzo dobrze. W klasie I  Maja brała udział w konkursie matematycznym Olimpusek, otrzymując dyplom wyróżniający ze względu na wysokie umiejętności matematyczne.  Bardzo dziękuję za wysoki poziom nauczania w przedszkolu.

 Alina Białkowska: Korzystałam z systemu monitoringu w przedszkolu. Dzięki czemu mam pamiątke w postaci 150 GB  filmików i zdjęć. Monitoring to naprawdę świetny pomysł.

 Paulina Kuzmiecow:  To za co doceniam przedszkole to to, że moje dziecko jest bezpieczne, że ma zapewnione rozwijające i kreatywne zajęcia:  angielski, dogoterapia,  fluoryzacja, ceramika, kącik literacki, taniec, karate, logopedia, rytmika.

 Mama Mai: Przedszkole organizuje wiele uroczystości z udziałem rodziców, dziadków. Dzięki temu mam poczucie, że uczestniczę w życiu mojego dziecka również w przedszkolu.

 Kasia Z. Bardzo cieszę się, że moje dziecko poza fachową opieką w przedszkolu spożywa również pyszne posiłki. Choć jest niejadkiem, panie świetnie sobie radzą a sprawdzić to mogę wchodząc na monitoring. 

Maciej Gąszewski: Chcialibyśmy pochwalić zajęcia szachowe  prowadzone w przedszkolu Kangurek, dzięki  którym nasza córka Gabrysia nauczyła się w krótkim czasie grać w szachy. Sama podjęła decyzję o udziale w turnieju szachowym, który odbył się 15.1.2017 na stiadionie miejskim. Gabrysia w turnieju zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Chcielibyśmy podziękować przedszkolu za możliwość uczestniczenia w zajęciach szachowych  i panu Jarkowi, który zaszczepił bakcyla szachowego naszej córce. 

 

Przedszkole idealne

Zapytaliśmy 200 mam, jak powinno wyglądać idealne przedszkole.
Według nich idealne przedszkole cechuje:

  • mała liczba dzieci w grupie,
  • odpowiedni program dydaktyczny,
  • własny ogród z placem zabaw,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa dzieci.

opinie o prywatnym przedszkolu

Przedszkole „Kangurek” spełniają wszystkie powyższe kryteria.

Badanie przeprowadzone we wrześniu 2015 roku przez niezależną firmę badawczą na próbie 200 kobiet z Białegostoku, posiadających dzieci w wieku przedszkolnym